svadobny fotograf Nitra
0904 158 995
Profesionálny fotograf Tomáš Slovák

Profesionálny servis

Svadobná fotografia mi dáva možnosť byť flexibilným fotografom. Svadobná fotografia mi dáva priestor pre sebarealizáciu a prácu s ľuďmi, so vzťahmi.

Pri rodinnej fotografii je pre mňa krásne pozorovať ako deti rastú, ako sa menia, ako napredujú. Keď môžem prichádzať do rodín a pravidelne sledovať ich spoločnú radosť. 

Jedným dychom chcem povedať portrétom o ľuďoch to, čo možno nie je na prvý pohľad vidieť. Tie najkrajšie krivky ľudského úsmevu, zachytené na portrétnej fotografii, potešia, prekvapia.

Mám skúsenosti aj s fotením produktov. Fotenie rôznych špecialít a dezertov nie je problém (hlavne, ak ich môžem aj ochutnať :).

Moje fotografie robím pre vaše potešenie a som naozaj rád, ak napríklad krásnou portrétnou fotografiou môžete potešiť svojho partnera, partnerku, nejakú blízku osobu, ak vidím moje fotografie vystavené v domácnostiach, ak sa moje fotografie objavia na titulnej stránke časopisu (mamama), v knihe, na reklamnom materiáli, na webstránke. Toto je pre mňa tou najväčšou motiváciou neustále sa vo svojej práci zlepšovať a prinášať vám fotografie so životom.

čo som nafotil?

Dajte svojim známym o mne vedieť

Ďakujem!

« späť na stránku